Ayı Markaları

Bira Fabrikası Moda

Dünya çapında ödüllü biralardan Türk Craft biralara, doyurucu bar mutfağından house kokteyllerine uzanan geniş menüsü ile Moda'da sakin ve keyifli bir durak; Bira Fabrikası. Atmosferi ve servisi ile Moda'nın klasikleşen buluşma noktalarından biri haline gelen Fabrika'nın ambiyansını görmek ve menülerini keşfetmek için Instagram hesabına göz atın.

Daha Fazlası
Burch Beach
Burch Beach

Bira Fabrikası Hisarüstü

Geniş menüsü ile Boğaziçi Üniversitesi Kampüsü'nün hemen yanındaki Fabrika'nın Hisarüstü şubesi, üniversite ve çevrede çalışanların uğrak noktası. Lokasyonu görmek ve Hisarüstü'nün özel menüsünü incelemek için tıklayın.

Daha Fazlası

Burc Beach

Boğaziçi Üniversitesi Kilyos Kampüsü'nde bulunan Burc Beach, Ayı Pub işbirliğiyle yaz boyu İstanbul'da güneş, deniz ve eğlencenin buluştuğu tek yer olmaya devam ediyor. Burc Beach'in atmosferini, sosyal mesafeye uyan yeniliklerini ve dahasını incelemek için tıklayın.

Daha Fazlası
Burch Beach
Offenhaus

Offenhaus

Moda Caddesi’nin kendine has enerjisine klasik ve zevk sahibi mekanından açılan kapısıyla Offenhaus, zengin yemek menüsü, gurme şarap, viski ve bira seçkisi ile hizmet veriyor.

Daha Fazlası

Beach of Lagoon

Türkiye’nin incisi Ölüdeniz Kumburnu Plajı’na yayılan 4 restoranın bir araya geldiği, eşi benzeri olmayan bir doğa harikasını iyi servis, su sporları ve harika kokteyller ile birleştiren Beach of Lagoon uzun yaz sezonu boyunca misafirlerini ağırlıyor.

Daha Fazlası
Beach of lagoon